Acuvue 2 Zobacz większe

Acuvue 2

Nowy

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe.

Więcej szczegółów

1320 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 67 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 67 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,67 zł.


67,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe, dzięki regularnej i częstej wymianie rozwiązują problem osadów zbierających się na powierzchni, ponieważ wymieniane są zanim osady zdążą się na nich opłaszczyć. Osady zazwyczaj przyczyniały się do obniżenia jakości powierzchni tradycyjnych soczewek kontaktowych po pewnym czasie ich stosowania.

Przeznaczone są dla osób, które oczekują elastyczności, jaką oferują soczewki, które można użytkować zarówno w trakcie dnia jak i w nocy. ACUVUE 2 to najbardziej zaawansowana i nowoczesna soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia dziennego przez 2 tygodnie lub przedłużonego noszenia przez tydzień (bez zdejmowania na noc).

Wyprodukowane przez Johnson & Johnson ACUVUE 2 wykonane są Etafilconu A a ich uwodnienie wynosi 58%. Zapewniają doskonałą przepuszczalność tlenu, wspaniałą korekcję wzroku oraz ochronę dzięki filtrowi UV. Zakładanie tych soczewek jest wyjątkowo łatwe - świetnie utrzymują swój kształt, przez co zapewniają wyjątkowy komfort noszenia i doskonałe dopasowanie.

Parametry

Zakres mocy
8.00 do 6.50 (co 0.50)
6.00 do -6.00 (co 0.25)
-6.50 do -12.00 (co 0.50)

Zalecany tryb wymiany
dwutygodniowy

Ilość sztuk w opakowaniu
6

B.C.
8.3, 8.7 mm
DIA
14.0 mm

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Acuvue 2

Acuvue 2

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe.

Napisz opinię