morning Q - 1 DAY (30szt.)

Nowy

Jedniodniowe miękkie soczewki kontaktowe z hialoronianem sodu.  30 sztuk

Więcej szczegółów

16484 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,56 zł.


56,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PIERWSZA SOCZEWKA NA ŚWIECIE Z HIALURONIANEM SODU

Zespół inżynierów INTEROJO opracował jako PIERWSZY NA ŚWIECIE innowacyjne jednodniowe soczewki kontaktowe z dodatkiem Hialuronianu Sodu.

W przeciwieństwie do soczewek, które wykorzystują sztuczne odczynniki, soczewki te zawierają Hialuronian Sodu – naturalny polimer zmniejszający tarcie, który w soczewkach zwiększa zdolność akumulowania wody na powierzchni rogówki oka. Morning Q 1DAY są niekonwencjonalnymi soczewkami z dodatkiem Hialuronianu Sodu, dzięki temu uzyskują właściwości głęboko nawilżające, co umożliwia ponowne nawodnienie soczewki kontaktowej, czyniąc ją jeszcze bardziej komfortową w noszeniu. W procesie produkcji – jeszcze przed odlaniem soczewek 1DAY – dodawany jest Hialuronian Sodu wraz z bazowymi składnikami (m.in. HEMA). Jest to pierwsza na świecie oraz opatentowana taka technologia produkcyjna.

Soczewki morning Q 1DAY to jednodniowe miękkie soczewki kontaktowe stworzone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.
Soczewki jednorazowego użytku, które można nosić przez kilkanaście godzin bez przerwy. Materiał, z którego wykonano soczewki morning Q 1DAY to Bioxifilcon A, który sprawia, że oko jest idealnie nawilżone nawet pod koniec dnia.

Asferyczna budowa soczewek powoduje, że ostrość widzenia jest znacznie lepsza niż w przypadku tradycyjnych soczewek sferycznych. Soczewki wyposażono w filtry UV B i UV A (transmisja blokady UVB 55%, UV A 85%) skutecznie chroniące oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Dla kogo soczewki morning Q 1DAY?
Są to soczewki rekomendowane osobom, które mają problem z suchością oka. Wysoki stopień uwodnienia soczewki w połączeniu z wykorzystaniem hialuronianu sodu niemalże zupełnie eliminuje dyskomfort z suchością oka w czasie noszenia soczewek. Jako soczewki jednodniowe polecane są tym wszystkim, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy codzienną pielęgnacją soczewek.

Parametry

Zakres mocy

6.00 do 4.00 (co 0.50)
4.00 do -6.00 (co 0.25)
-6.00 do -10.00 (co 0.50)

Zalecany tryb wymiany
jednodniowy

B.C. , DIA
8.6 , 14.2 mm

Filtry UV B, UV A
Transmisja blokady 55%,85%

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

morning Q - 1 DAY (30szt.)

morning Q - 1 DAY (30szt.)

Jedniodniowe miękkie soczewki kontaktowe z hialoronianem sodu.  30 sztuk

Napisz opinię

Pobierz PrestaShop