morning Q UV55 (2 szt.) Zobacz większe

morning Q UV55 (2 szt.)

Nowy

Trzymiesięczne miękkie soczewki kontaktowe 2 sztuki w opakowaniu.

Więcej szczegółów

5772 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,27 zł.


27,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kwartalna, sferyczna miękka soczewka kontaktowa zaprojektowane z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

Jej głównymi zaletami jest bardzo wysokie uwodnienie (55% zawartości wody w materiale), duża przepuszczalność tlenowa zapewniająca zdrowy wygląd oczu oraz delikatny materiał, który pozwala na bardzo długie i komfortowe użytkowanie. Praca przy komputerze, w klimatyzowanych pomieszczeniach lub praca w trudnych warunkach ( wysokie stężenie zanieczyszczeń i kurzu) nie jest przeszkodą do całodziennego komfortu noszenia.
85% transmisja blokady promieni UVA i 40% transmisja blokady promieni UVB.

Soczewki High Definition Vision w przeciwieństwie do innych sferycznych soczewek kontaktowych, nadają doskonałą sferyczną krzywiznę dla każdej mocy i grubości soczewki oraz wyrównują aberrację spowodowaną zagięciem soczewek na oczach. Wynikiem tego jest polepszenie ostrości wzroku, co zapewnia ostrzejszy i wyraźniejszy obraz. Soczewki High Definition są doskonałym wyborem dla osób: z małą wadą astygmatyzmu do cylinder -1, z wczesną starczowzrocznością i dla tych, którzy pragną udoskonalić jakość widzenia.
Technologia oparta na amerykańskich patentach firmy Poly Vue Technology Inc. NO. 6082856

Pielęgnacja soczewek
Soczewki morning Q UV 55 wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

6.00 do -6.00 (co 0.25)
-6.00 do -14.00 (co 0.50)

Zalecany tryb wymiany
kwartalny

Ilość sztuk w opakowaniu
2

B.C. , DIA
8.6, 14.2 mm

Zajrzyj również do naszego słownika  oraz odkryj ciekawe informację o soczewkach w faktach i mitach

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

morning Q UV55 (2 szt.)

morning Q UV55 (2 szt.)

Trzymiesięczne miękkie soczewki kontaktowe 2 sztuki w opakowaniu.

Napisz opinię

Pobierz PrestaShop