morning Q Ultra Soo (6 szt.) Zobacz większe

morning Q Ultra Soo (6 szt.)

Nowy

Miesięczne soczewki kontaktowe z HIALORUNIANEM SODU.

Więcej szczegółów

140 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 44 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 44 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,44 zł.


44,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PIERWSZA SOCZEWKA NA ŚWIECIE Z HIALURONIANEM SODU.
HIALURONIAN SODU DODAWANY JEST DO PŁYNNEJ MASY MATERIAŁU I DOPIERO WTEDY ODLEWANY DO MISY FORMUJĄCEJ SOCZEWKĘ

Soczewka morning ● Q Ultra Soo 55 NIE JEST ZANURZONA w Hialuronianie Sodu, ale POSIADA GO W SWOIM MATERIALE!!

Zespół inżynierów INTEROJO opracował jako PIERWSZY NA ŚWIECIE innowacyjne miesięczne soczewki kontaktowe z dodatkiem Hialuronianu Sodu.

W przeciwieństwie do soczewek, które wykorzystują sztuczne odczynniki, soczewki te zawierają Hialuronian Sodu – naturalny polimer zmniejszający tarcie, który w soczewkach zwiększa zdolność akumulowania wody na powierzchni rogówki oka. morning ●Q Ultra Soo 55 są niekonwencjonalnymi soczewkami z dodatkiem Hialuronianu Sodu, dzięki temu uzyskują właściwości głęboko nawilżające, co umożliwia ponowne nawodnienie soczewki kontaktowej, czyniąc ją jeszcze bardziej komfortową w noszeniu. W procesie produkcji – jeszcze przed odlaniem soczewek morning ●Q Ultra Soo 55 – dodawany jest Hialuronian Sodu wraz z bazowymi składnikami (m.in. HEMA). Jest to pierwsza na świecie oraz opatentowana taka technologia produkcyjna.

Soczewki morning ●Q Ultra Soo 55 to miesięczne miękkie soczewki kontaktowe stworzone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.
Materiał, z którego wykonano soczewki morning ●Q Ultra Soo 55 to Bioxifilcon, który sprawia, że oko jest idealnie nawilżone nawet pod koniec dnia.

Asferyczna budowa soczewek powoduje, że ostrość widzenia jest znacznie lepsza niż w przypadku tradycyjnych soczewek sferycznych. Soczewki wyposażono w filtry UV B i UV A (transmisja blokady UVB 55%, UV A 85%) skutecznie chroniące oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Dla kogo zalecane soczewki morning ●Q Ultra Soo 55?

Są to soczewki rekomendowane osobom, które mają problem z suchością oka. Wysoki stopień uwodnienia soczewki w połączeniu z wykorzystaniem hialuronianu sodu niemalże zupełnie eliminuje dyskomfort z suchością oka w czasie noszenia soczewek.

Pielęgnacja soczewek
Soczewki morning ●Q Ultra Soo 55 wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

8.00 do 4.00 (co 0.50)
4.00 do -6.00 (co 0.25)
-6.00 do -15.00 (co 0.50)

Zalecany tryb wymiany
miesięczny

Ilość sztuk w opakowaniu
6

B.C. , DIA
8.6 , 14.2 mm

Filtry UV B, UV A
Transmisja blokady 55%,85%

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

morning Q Ultra Soo (6 szt.)

morning Q Ultra Soo (6 szt.)

Miesięczne soczewki kontaktowe z HIALORUNIANEM SODU.

Napisz opinię