morning Q UV62 8.8. ( 6 szt.) Zobacz większe

morning Q UV62 8.8. ( 6 szt.)

Nowy

Miesięczne, miękkie sferyczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

Więcej szczegółów

71 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,39 zł.


39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wysoko uwodnione (62% zawartości wody w materiale) dające całodzienny komfort noszenia. Dodatkowo, soczewki cechuje wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki której rogówka oka jest znakomicie dotleniona, a oczy są wolne od uczucia dyskomfortu pojawiającego się czasem przy noszeniu soczewek.Soczewki morning Q UV62 są bardzo cienkie, dzięki czemu ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste, a komfort stosowania najwyższy, bowiem soczewki są niewyczuwalne na oku.
Soczewki High Definition Vision w przeciwieństwie do innych sferycznych soczewek kontaktowych, nadają doskonałą sferyczną krzywiznę dla każdej mocy i grubości soczewki oraz wyrównują aberrację spowodowaną zagięciem soczewek na oczach. Wynikiem tego jest polepszenie ostrości wzroku, co zapewnia ostrzejszy i wyraźniejszy obraz. Soczewki High Definition są doskonałym wyborem dla osób: z małą wadą astygmatyzmu do cylinder -1, z wczesną starczowzrocznością i dla tych, którzy pragną udoskonalić jakość widzenia.
Soczewki wyposażono w filtry UV chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UVA oraz UVB (Transmisja blokady UV A 85%, UV B 40%). Technologia oparta na amerykańskich patentach NO. 6082856

Pielęgnacja soczewek
Soczewki morning Q UV 62 wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

10.00 do 6.00 (co 0.50)
6.00 do -6.00 (co 0.25)
-6.00 do -14.00 (co 0.50)

Zalecany tryb wymiany
miesięczny

Ilość sztuk w opakowaniu
6

B.C. , DIA
8.6, 14.2 mm

Opinie

Oceń 
Adam J 2016-10-17

62 % uwodnienie.. wolność dla oka

Współpracuję z tym sklepem od dwóch lat. I mając problem, bo nie mogłem dobrać soczewek udało się. Kolekcja Morning Q jest rewelacyjna. Nie ważne, które soczewki z tej kolekcji, leżą idealnie, dodatkowo nie wysuszają się i śmigam w nich cały dzień

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

morning Q UV62 8.8. ( 6 szt.)

morning Q UV62 8.8. ( 6 szt.)

Miesięczne, miękkie sferyczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

Napisz opinię