Air Optix Aqua (6 szt.) Zobacz większe

Air Optix Aqua (6 szt.)

Nowy

Sferyczne miesięczne soczewki kontaktowe producenta Ciba Vsion.

Więcej szczegółów

281 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 77 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 77 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,77 zł.


77,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Soczewki Air Optix Aqua to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Ciba Vision.

Charakterystyka soczewek Air Optix Aqua:
Są to soczewki nowej generacji wykonane z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego - Lotrafilcon B. Największą zaletą soczewek Air Optix Aqua jest to, że dostarczają oczom nawet do 5 razy więcej tlenu niż inne soczewki hydrożelowe. Powoduje to, że oczy nie są zaczerwienione, a ich użytkownicy nie odczuwają żadnego dyskomfortu w trakcie ich stosowania.

Soczewki Air Optix Aqua wyposażone zostały w system nawilżający AQUA, który gwarantuje najwyższy komfort noszenia na trzech poziomach:
KOMFORT OD MOMENTU ZAŁOŻENIA SOCZEWKI- wszystko za sprawą unikalnej substancji nawilżającej znajdującej się na powierzchni soczewki, która tworzy jedwabistą powłokę ułatwiającą mruganie,
KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ - oddychający materiał, z którego wykonana jest soczewka pomaga osiągnąć i utrzymać nawilżenie na optymalnym poziomie minimalizując tempo odwodnienia,
KOMFORT KAŻDEGO DNIA - ultra gładka powierzchnia o podwyższonej zwilżalności i doskonałej odporności na osady.

Soczewki Air Optix Aqua są bardziej odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych dzięki zastosowaniu w nich opatentowanej technologii modyfikacji powierzchni w plazmie. Soczewki mają jasnoniebieską barwę, co ułatwia manipulowanie soczewką.

Soczewki przeznaczone są do stosowania przez okres miesiąca w trybie dziennym. Istnieje także możliwość stosowania ich w trybie ciągłym, nie dłużej niż 6 nocy.

Dla kogo soczewki Air Optix Aqua?
Soczewki rekomendowane są w szczególności osobom, które używają soczewek przez więcej niż 11 godzin dziennie, a także tym, którym czasami zdarza się zasnąć w soczewkach. Sporadyczne zaśnięcie w soczewkach Air Optix Aqua nie wywołuje podrażnień oka, podobnie jak ich przedłużone noszenie połączone z pracą przy komputerze. Ponadto, polecane są tym, którzy:
preferują soczewki miesięczne,
wiele godzin dziennie pracują przy komputerze,
przebywają w zadymionych, suchych lub klimatyzowanych pomieszczeniach,
odczuwają dyskomfort związany z użytkowaniem obecnych soczewek,
od soczewek oczekują najwyższego komfortu użytkowania.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Air Optix Aqua (6 szt.)

Air Optix Aqua (6 szt.)

Sferyczne miesięczne soczewki kontaktowe producenta Ciba Vsion.

Napisz opinię