QUEEN'S Solitare Multifocal

Nowy

Miękka multifokalna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa.

Więcej szczegółów

433 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 166 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 166 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,66 zł.


166,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

QUEEN'S Solitaire Multifocal

Miękka multifokalna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa. QUEEN'S Solitaire powstaje podczas zaawansowanego i innowacyjnego procesu produkcyjnego, podczas którego uzyskujemy soczewki charakteryzujące się prostą, ale równocześnie wyrafinowaną, unikalną i subtelną kolorystyką. Dzięki QUEEN'S Solitaire Multifocal, można skorygować najbardziej skomplikowaną wadę prezbiopii i cieszyć się zmianą koloru. Paleta kolorystyczna przeznaczona jest dla osób z jasną tęczówką.
Duża skala parametrów geometrycznych połączona z innowacyjnym materiałem opracowanym i opatentowany przez ośrodek badawczy firmy SOLEKO pozwala twierdzić, że soczewki QUEEN'S Solitaire Multifocal to jedyne tak wygodne i komfortowe kolorowe, multifokalne soczewki kontaktowe.

Pielęgnacja soczewek
Soczewki QUEEN'S Solitare Multifocal wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

-10.00 do -6.00 (0.50)
-6.00 do +6.00 (0.25)
+6.00 do +8.00 (0.50)

Zalecany tryb wymiany
kwartalny

Ilość sztuk w opakowaniu
1

Promień krzywizny
8.6

DIA
14.20 mm

ADD
+ 2.75

Marker
AX

Stabilizacja
D

Zona mm
1.7

UWAGA!!!
Soczewki recepturowe wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty na numer rachunku bankowego.

Soczewki wykonywane są pod specjalne preferencje Pacjenta. Dlatego też kolekcja QUEEN`S nie podlega zwrotowi. Podelgają pod ustawę z 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny: Zwrot produktu nietypowego wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

QUEEN'S Solitare Multifocal

QUEEN'S Solitare Multifocal

Miękka multifokalna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa.

Napisz opinię