SIGMA MF G5 (1 szt.) Zobacz większe

SIGMA MF G5 (1 szt.)

Nowy

Roczne  multifokalne soczewki kontaktowe.

Więcej szczegółów

1060 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 299 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 299 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,99 zł.


299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SIGMA MF G5 to wieloogniskowa, miękka soczewka kontaktowa. Optymalne rozwiązanie dla tych, którzy na początku starczowzroczności nie chcą korzystać z okularów. Duża skala parametrów geometrycznych połączona z innowacyjnym materiałem opracowanym i opatentowany przez ośrodek badawczy firmy SOLEKO zapewnia wysoką jakość widzenia na każdej odległości oraz komfort noszenia.

Pielęgnacja soczewek
Soczewki SIGMA MF G5 wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy
+20.00 do - 20.00(co 0.25)

Zalecany tryb wymiany
roczny

Ilość sztuk w opakowaniu
1

Promień krzywizny (0.1)
7.8 do 9.4

DIA (0.1)
13.0 do 15.0 mm

Uwodnienie
38%/49%/59%

Materiał
Polymacon
Hioxifilcon B
Hioxifilcon A

Addycja (0.25)
od 0.50 do +4

Zabarwienie
C+B

UWAGA!!!
Soczewki recepturowe wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty na numer rachunku bankowego.

Soczewki wykonywane są pod specjalne preferencje Pacjenta. Dlatego też soczewki recepturowe nie podlegają zwrotowi. Podelgają pod ustawę z 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny: Zwrot produktu nietypowego wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

SIGMA MF G5 (1 szt.)

SIGMA MF G5 (1 szt.)

Roczne  multifokalne soczewki kontaktowe.

Napisz opinię