O2O2 for Astigmatism Zobacz większe

O2O2 for Astigmatism (3 szt.)

Nowy

Toryczne miesięczne sylikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 58 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 58 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,58 zł.


58,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowa generacja soczewek sylikonowo-hydrożelowych

-> Wysoka przepuszczalność tlenu przyczynia się do zachowania czystości oczu i ich zdrowego wyglądu.
-> Delikatny i wysoko nawodniony materiał, z którego są wykonane soczewki O2O2, zapewnia całodniowy komfort noszenia.
-> Zaokrąglone krawędzie soczewek kontaktowych gwarantują lepsze dopasowanie do kształtu rogówki i wygodę użytkowania.
-> Wysoka transmisja blokady w filtrach chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV A i UV B.

Dzięki zastosowaniu nowatorskiego materiału, z którego wykonane są soczewki O2O2 przewyższają one standardowe hydrożelowe soczewki w zakresie komfortu, czystości i zdrowego wyglądu oka.

Rogówka potrzebuje tlenu do prawidłowego funkcjonowania. Hydrożelowe soczewki kontaktowe potrzebują wody, aby dostarczyć tlen do rogówki, natomiast soczewki O2O2 zawierają silikon, co sprawia, że uwodnienie soczewek nie musi być aż tak wysokie. Silikon jest wysoce gazo przepuszczalnym materiałem, co umożliwia przepływ wystarczającej ilości tlenu bezpośrednio przez soczewki. Ten bezpośredni przepływ, zapewnia rogówce stałą dostawę tlenu, która wpływa na jej zdrowie. Przy dostarczeniu rogówce wystarczającej ilości tlenu, jej nabłonek staje się mocniejszy zapewniając tym samym wyraźny, ostry obraz widzenia. Bez dostatecznej ilości tlenu nabłonek może ulec uszkodzeniu powodując  przedostawanie się do oka mikroorganizmów wywołujących zapalenie rogówki.

Soczewki sylikonowo-hydrożelowe O2O2 są odpowiednie dla wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych, w szczególności zaleca się ich noszenie: alergikom, osobom z nadwrażliwością na światło, z suchością oka, a także użytkownikom soczewek kontaktowych jednego modelu, którzy nie dokonywali zmiany na inny rodzaj od dłuższego czasu.

Pielęgnacja soczewek
Soczewki O2O2 wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

0.0 (plano) do -6.00 (co 0.25)
-6.00 do -12.00 (co 0.50)
+0.25 do +4.00 (co 0.25)
+4.50 do +6.00 ( co 0.50 )

Zalecany tryb wymiany
miesięczny

Zakres mocy cylindrycznej
-0.75, -1.25, -1.75, -2.25


10º do 180º (co 10º)

Ilość sztuk w opakowaniu
3

B.C. , DIA
8.6, 14.2 mm

Czas oczekiwania od 0 do 10 dni roboczych.

UWAGA!!! 
Soczewki recepturowe wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty na numer rachunku bankowego.

Soczewki wykonywane są pod specjalne preferencje Pacjenta. Dlatego też kolekcja O2O2 for Astigmatism (3szt) nie podlega zwrotowi. Podelgają pod ustawę z 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny: Zwrot produktu nietypowego wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

O2O2 for Astigmatism (3 szt.)

O2O2 for Astigmatism (3 szt.)

Toryczne miesięczne sylikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe. 

Napisz opinię