Morning Q Comfort for Astigmatism Zobacz większe

Morning Q Comfort for Astigmatism (3 szt.)

Nowy

Miesięczne, miękkie toryczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

Więcej szczegółów

142 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 50 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 50 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


50,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wysoko uwodnione (55% zawartości wody w materiale) dające całodzienny komfort noszenia. Dodatkowo, soczewki cechuje wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki której rogówka oka jest znakomicie dotleniona, a oczy są wolne od uczucia dyskomfortu pojawiającego się czasem przy noszeniu soczewek.Soczewki morning Q UV są bardzo cienkie, dzięki czemu ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste, a komfort stosowania najwyższy, bowiem soczewki są niewyczuwalne na oku.
Soczewki High Definition Vision w przeciwieństwie do innych sferycznych soczewek kontaktowych, nadają doskonałą sferyczną krzywiznę dla każdej mocy i grubości soczewki oraz wyrównują aberrację spowodowaną zagięciem soczewek na oczach. Wynikiem tego jest polepszenie ostrości wzroku, co zapewnia ostrzejszy i wyraźniejszy obraz.
Soczewki wyposażono w filtry UV chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UVA oraz UVB (Transmisja blokady UV A 85%, UV B 40%). Technologia oparta na amerykańskich patentach NO. 6082856

Pielęgnacja soczewek
Soczewki morning Q comfort FOR ASTIGMATISM wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

0.0 (plano) do -6.00 (co 0.25)
-6.00 do -12.00 (co 0.50)
+0.25 do +4.00 (co 0.25)
+4.50 do +6.00 ( co 0.50 )

Zalecany tryb wymiany
miesięczny

Zakres mocy cylindrycznej
-0.75, -1.25, -1.75, -2.25


10º do 180º (co 10º)

Ilość sztuk w opakowaniu
3

B.C. , DIA
8.6, 14.2 mm

Czas realizacji od 0 do 14 dni roboczych.

UWAGA!!! 
Soczewki recepturowe wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty na numer rachunku bankowego.

Soczewki wykonywane są pod specjalne preferencje Pacjenta. Dlatego też kolekcja Mroning Q Comfort for Astigmatism (3szt) nie podlega zwrotowi. Podelgają pod ustawę z 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny: Zwrot produktu nietypowego wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Opinie

Oceń 
Arkadiusz G 2016-11-04

Morning Q Comfort for Astigmatism

Soczewki bardzo dobre po zmianie z Acuvue Oasys for Astigmatism rewelacja.

    Napisz opinię

    Morning Q Comfort for Astigmatism (3 szt.)

    Morning Q Comfort for Astigmatism (3 szt.)

    Miesięczne, miękkie toryczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

    Napisz opinię