QUEEN'S Solitare Toric

Nowy

Miękka toryczna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa.

Więcej szczegółów

838 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 120 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 120 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


120,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

QUEEN'S Solitaire

Miękkia toryczna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa. QUEEN'S Solitaire powstaje podczas zaawansowanego i innowacyjnego procesu produkcyjnego, podczas którego uzyskujemy soczewki charakteryzujące się prostą, ale równocześnie wyrafinowaną, unikalną i subtelną kolorystyką. Dzięki QUEEN'S Solitaire Toric, można skorygować najbardziej skomplikowaną wadę astygmatyzmu i cieszyć się zmianą koloru. Paleta kolorystyczna przeznaczona jest dla osób z jasną tęczówką.
Duża skala parametrów geometrycznych połączona z innowacyjnym materiałem opracowanym i opatentowany przez ośrodek badawczy firmy SOLEKO pozwala twierdzić, że soczewki QUEEN'S Solitaire Toric to jedyne tak wygodne i komfortowe kolorowe, toryczne soczewki kontaktowe.

Pielęgnacja soczewek
Soczewki QUEEN'S Solitare Toric wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

-12.00 do -6.50 (0.50)
-6.00 do +6.00 (0.25)
+6.50 do +15.00 (0.50)

Zalecany tryb wymiany
kwartalny

Ilość sztuk w opakowaniu
1

Promień krzywizny
8.6

DIA
14.20 mm

CYL
0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50

0-180º

Marker
AX

Stabilizacja
D

UWAGA!!!
Soczewki recepturowe wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty na numer rachunku bankowego.

Soczewki wykonywane są pod specjalne preferencje Pacjenta. Dlatego też kolekcja QUEEN`S nie podlega zwrotowi. Podelgają pod ustawę z 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny: Zwrot produktu nietypowego wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Opinie

Oceń 
Paulina J 2015-02-05

dobry produkt

Pierwsze dostępne szkła kolorowe dla astygmatyków, szkła noszą się w miarę dobrze.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

QUEEN'S Solitare Toric

QUEEN'S Solitare Toric

Miękka toryczna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa.

Napisz opinię