QUEENS Solitare Multifocal toric

Nowy

Miękka multifokalno - toryczna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa. 

Więcej szczegółów

894 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 249 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 249 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,49 zł.


249,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

QUEEN'S Solitaire Multifocal Toric

Miękka multifokalno - toryczna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa. QUEEN'S Solitaire Multifocal Toric powstaje podczas zaawansowanego i innowacyjnego procesu produkcyjnego, podczas którego uzyskujemy soczewki charakteryzujące się prostą, ale równocześnie wyrafinowaną, unikalną i subtelną kolorystyką. Dzięki QUEEN'S Solitaire Multifocal Toric, można skorygować najbardziej skomplikowaną wadę prezbiopii oraz astygmatyzmu i cieszyć się zmianą koloru. Paleta kolorystyczna przeznaczona jest dla osób z jasną tęczówką.
Duża skala parametrów geometrycznych połączona z innowacyjnym materiałem opracowanym i opatentowanym przez ośrodek badawczy firmy SOLEKO pozwala twierdzić, że soczewki QUEEN'S Solitaire Multifocal Toric to jedyne tak wygodne i komfortowe kolorowe, multifokalno-toryczne soczewki kontaktowe.

Pielęgnacja soczewek
Soczewki QUEEN'S Solitaire Multifocal Toric wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące-nawilżające monoGREEN, monoPINK.

Parametry

Zakres mocy

-10.00 do -6.00 (0.50)
-6.00 do +6.00 (0.25)
+6.00 do +8.00 (0.50)

Zalecany tryb wymiany
kwartalny

Ilość sztuk w opakowaniu
1

Promień krzywizny
8.6

DIA
14.20 mm

CYL
0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50

ADD
+ 2.75

Marker
AX

Stabilizacja
D

Zona mm
1.7

UWAGA!!!
Soczewki recepturowe wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty na numer rachunku bankowego.

Soczewki wykonywane są pod specjalne preferencje Pacjenta. Dlatego też kolekcja QUEEN`S nie podlega zwrotowi. Podlegają pod ustawę z 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny: Zwrot produktu nietypowego wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

QUEENS Solitare Multifocal toric

QUEENS Solitare Multifocal toric

Miękka multifokalno - toryczna, kolorowa, kwartalna soczewka kontaktowa. 

Napisz opinię