Emporio Armani to jedna z najpopularniejszych prestiżowych marek, która oferuje eleganckie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Znakami charakterystycznymi jest nie tylko oryginalny design, ale również wysokiej jakości wykonanie w dbałości nawet o najmniejsze detale. Nowoczesne okulary Armani męskie iOkulary wyróżniają się wymyślnymi kształtami i odpornymi na zadrapania szkłami.

Uniwersalne okulary przeciwsłoneczne dla modnych mężczyzn

W obecnym sezonie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przeciwsłoneczne lustrzanki z przyciemnianymi szkłami. Jest to idealny wybór dla tych osób, które chcą podkreślić swój unikalny styl. Nowością na rynku są okulary w kształcie trapezu, które w pojedynkę są w stanie ożywić nawet najbardziej ponure stylizacje. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście przezroczyste okulary Armani. Dla młodszych mężczyzn ciekawą propozycją mogą okazać się również matowe okulary, które doskonale sprawdzą się do pracy i na szczególne okazje.

Emporio Armani to jedna z najpopularniejszych prestiżowych marek, która oferuje eleganckie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Ponadczasowe okulary Armani męskie najprawdopodobniej nigdy nie wyjdą z mody, dlatego też jest to inwestycja na lata. Włoski projektant cały czas podąża za aktualnymi trendami, dlatego też co sezon oferuje nowe kolekcje okularów przeciwsłonecznych. W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne 2 w 1. Mowa tutaj oczywiście o szkłach, które spełniają zadania korekcyjne i dodatkowo zapewniają pełną ochronę przed promieniami słonecznymi. Godne polecenia są okulary z filtrami UV, które przepuszczają tylko niewielki procent promieniowania słonecznego.

Jakie modele wybrać w obecnym sezonie?

Ponadczasowe okulary Armani męskie najprawdopodobniej nigdy nie wyjdą z mody, dlatego też jest to inwestycja na lata

W 2022 roku największym zainteresowaniem cieszą się okulary EA4115F Asian Fit With Clip-On. Są to uniwersalne modele, które doskonale prezentować będą się nie tylko na okrągłej, ale również na mieszanej twarzy. Znakami charakterystycznym są rewelacyjne oprawki w kolorze Matte Black, które wykonane są z wysokiej jakości plastiku. Najbezpieczniejszym wyborem dla mężczyzn są okulary z czarnymi oprawkami. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że coraz więcej mężczyzn stawia na odważniejsze kolory. Na półkach sklepowych coraz częściej znaleźć można oprawki w pastelowych kolorach. Ciekawym pomysłem może okazać się postawienie na kontrastowe połączenia. Umiejętnie dobrane okulary pasować będą nie tylko do klasycznego, ale również do ekstrawaganckiego stylu. Nowością na rynku są okulary oversized, które wbrew pozorom są dobrym wyborem nie tylko dla kobiet. Duże oprawy w wymyślnych barwach pasować będą do wielu stylizacji.