Współczesne tempo życia rządzi się własnymi prawami. Wiele osób chce mieć modne i twarzowe gadżety. Takimi właśnie stały się okulary, które w dzisiejszych czasach spełniają nie tylko funkcje praktyczne, ale także stanowią bardzo reprezentatywne dodatki. Zwłaszcza okulary Solano, które są kwintesencją nowoczesności i wielkomiejskiego szyku.

Solano okulary – najważniejsze cechy

Firma Solano przygotowała olbrzymi wybór okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją oraz oprawek korekcyjnych dla żeńskiej i męskiej części klienteli. Solano okulary odznaczają się nowoczesnością, nieoczekiwanymi połączeniami oraz zabawą z konwencją. Większość modeli legitymuje się wydatnymi szkłami, które robią wrażenie. Marka Solano posługuje się nonszalancją i finezją w doborze kolorystyki, oraz wzornictwa. Duże znaczenie mają tu detale oraz staranność wykonania.

Współczesne tempo życia rządzi się własnymi prawami

Solano okulary – soczewki i surowce

W okularach firmy Solano wykorzystuje się najnowsze technologie. Używane są np. soczewki polaryzacyjne PC, TAC oraz filtry UV chroniące przed promieniowaniem słonecznym. Do produkcji okularów wykorzystuje się rewolucyjny surowiec o nazwie ULTEM, który stosowany jest m.in. do budowania części znajdujących się w kokpitach samolotów. Jest to bardzo lekkie i elastyczne tworzywo, dzięki któremu noszenie okularów nie obciąża nasady nosa lub płatków uszu. Tworzone są też okulary 2 w 1 Solano Clip – On. Priorytetem w produkowaniu okularów jest troska o bezpieczeństwo i komfort oczu użytkowników.

Popularne modele Solano

Okulary marki Solano prezentują się czasem niczym gadżety wykorzystywane w przestrzeni kosmicznej. Są kolorowe i mają bardzo ergonomiczne kształty. Zupełnie nie przypominają klasycznych oprawek w najprostszej formie. Niesamowitym połączeniem elegancji i świeżości koncepcji są np. modele:

  • SS20913 A
  • SP60016 A
  • SS20802 A

Oczywiście wśród szerokiej gamy okularów Solano można znaleźć również bardziej stonowane modele nawiązujące do klasyki tworzenia przedmiotów tego typu.

Solano okulary ekologiczne

W trosce o środowisko naturalne powstała seria okularów Solano Eco Performance. Do produkcji takich okularów używa się organicznego surowca o nazwie Rilsan. Opakowania do okularów ekologicznych Solano powstają z kolei z materiałów z recyklingu. Godne zainteresowania modele okularów eco to chociażby:

  • CL10152A
  • CL10153B
  • CL90135 A
  • SC90137 A.

Miłośnicy ekologicznego stylu życia chętnie sięgają po takie rozwiązania w dziedzinie tworzenia okularów. Nienaganny wygląd połączony z ochroną środowiska to postulat XXI wieku.